• +90 312 267 5666
 • info@piani.com.tr
  • Mart

   6

   2016
  • 655
  Çocuk Odasına Ranza

Çocuk Odasına Ranza

Çocuk odası içinde genç odası içinde en çok tercih edilen modeller içinde ahşaptan elde edilen ranzalar yer almaktadır. Oda küçükse ve birden fazla çocuğunuz var ise çocuk odasına ranza sistemi odalar için çok rahatlık sağlayacaktır. İki katlı ranza şekli hem odanın büyük görünmesini hem de odaya ayrı bir hava katmasını sağlıyor.

Birçok firmanın çocuklar için hazırladığı ranzalara bayılacaksınız.  Arabalı ranzalardan tutun barbie bebekli ranzalara kadar çocukların ilgilerini çeken her ayrıntıyı düşünülmüş odanın içinde bir oda var gibi dünya yaratabilirsiniz.  Bu yıla bomba gibi giren firmalar her ayrıntıyı düşünüp çocuklar ve gençler için hem eğlenceli bir ortam hem rahat uyku çekeceğiniz ranzalar düşünülmüş.

Rengârenk ve cıvıl cıvıl dekorasyonlar düşünülmüş. Ranzayı en çok tercih eden kişiler küçük odaları olan iyice odanın daralmasını önlemek için hem modern bir görünüm olsun hem de oda küçük görünmesin diye düşünen kişilerin tam aradığı model ranza modelleri. Çok eskilerden beri kullanılan bu kullanışlı ranzalar günümüzde sadece daha modern hale getirilerek sunulmaya başlandı. Küçük çocuklar için ranzalara korumalık eklenmesi de güvenlik açısından da her şeyin düşünüldüğünün bir göstergesidir.

 • Telefon:
  +90 312 267 5666

 • Ahi Evran OSB Mh. Anadolu Cd. No:27
  Sincan ANKARA

PİANİ - Pratik Mobilya Sistemleri

PİANİ - Pratik Mobilya Sistemleri Logo

Piani, Ankara 1. Organize Sanayi Bölgesinde mobilya sistemleri üretimi gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

ÜRÜN GRUPLARI
© Copyright 2018    PİANİ - Pratik Mobilya Sistemleri